КПНЗ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"

   





Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Розклад занять гуртків

Розклад  занять  гурткiв  КПНЗ НБДЮТ (2018-2019 н.р.)

ІІ півріччя

 


 Назва  гуртка  та  керiвник     

Понедiл.

Вiвторок

Середа

  Четвер

П’ятниця

  Субота

Недiля

1

Театр мод

«Твій стиль»

Вергілес О.І.         (КПНЗ НБДЮТ)

1530-1930

к.9

 

 

 

15-19

к.9

 

 

2

Хореографічний

«Оріон»

Гетьманенко М.В. (шк.№ 6)

 

12-17

1230-1830

1130-1630

1230-1830

 

 

3

Арт студія

Голуб В.В.  (СПМШ при ДНУ)

 

16-19

16-18

16-19

16-18

11-15

 

4

Хореографічний гурток

«Валерія»

Горбаненко М.М. (шк №20)

14-16

14-20

14-16

14-20

14-16

10-16

 

5

Циркова студія

«Але!Ап!»

Губанова А.М.   (КПНЗ НБДЮТ)

15-18

Т.З. 1

 

14-19

Т.З. 4

15-18

Т.З. 1

15-19

Т.З. 1

 

14-19

Т.З. 4

6

Клуб

«ЮІР»

Жерелєй Ю.О.      (шк. №8)

 

1330-1730

 

1330-1830

 

 

 

7

Вокальна студія

« Рін-Сен»

Ковальська І.О. (КПНЗ НБДЮТ)

 

14-20

К. 12

14-20

К. 12

14-20

К. 12

14-20

К. 12

12-18

К. 12

 

8

Народні танці   

«Слов’яни»

Карпович С.М.                            

 

 

 

 

 

14-18

Т.З. 1

 

 

 

 

 

 

12-18

Т.З. 1

 

 

10-16

Т.З. 1

 

9

Спортивно-туристичний

Коломієць С.М.( шк №23)

15-17

 

14-19

 

15-17

9-12

 

10

Лозоплетіння

Коломієць О.В.  (інтернат)

14-16

14-16

14-16

14-16

14-20

12-18

 

11

Моделювання   (шк.. №4)

 іграшок - сувенірів

Колотій В.В.       (КПНЗ НБДЮТ)

 

 

14-19

К. 9

 

 

14-19

К.9

 1330-1830

 

 

14-19

К. 9

1330-1730

 

 

12

Театральний

«Велика перерва»

Лагутіна І.В.      (КПНЗ НБДЮТ)

14-20

к.7

14-19

к.7

15-18

к.7

 

14-19

к.7

10-15

к.7

 

13

Клуб «Ерудит»

Маковська Г.О. (КПНЗ НБДЮТ)

14-19

Т.з. 3

14-19

Т.з 3

 

14-19

Т.з 3

 

14-19

К. 5

14-18

Т.з 3

 

 

14

Хореографічний

«Екшн»

Малява Г.А.      (шк. № 23)

13-15

13-19

13-16

13-19

13-18

 

 

15

Клуб

«Лідер»  (КПНЗ НБДЮТ)

Пустовар А.А.

 

 

  14-18

Акт.з. 2

 

 

 

 

14-18

К. 5

 

 

 

Назва  гуртка  та  керiвник

Понедiл.

Вiвторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Недiля

16

Шаховий клуб    (шк. № 8)    

Носенко С.А.      (КПНЗ НБДЮТ)

(шк. № 12)    

14-18

 

14-19

к. 6

 

 

14-18

14-19

 

14-18

к. 6

 

 

17

Краєзнавчий гурток

Оласюк Н.А.       (КПНЗ НБДЮТ)

 

15-19

К 5

 

14-19

Т.з. № 3

 

 

 

18

Вокальний гурток

Розводовська І.В(КПНЗ НБДЮТ.

14-20

К. 12

 

16-20

К. 6

 

 

12-18

К.6

 

19

Хореографічний

«Фантазія»

Поваренко С.Є.  (КПНЗ НБДЮТ)

14-20

т.з. 4

17-20

т.з. 4

 

14-20

т.з. 4

17-20

т.з. 4

10-17

т.з. 4

10-12

т.з. 4

20

Краєзнавчий    

Хижняк В.В.  (шк.. №1)

1430-1630

1430-1630

1430-1630

1430-1630

 

 

 

21

Театральний       (шк. №3)

« Дебют»

Саллінен І.В.      (КПНЗ НБДЮТ)

 

14-20

К.10

1530-1730

 

 

1630-1930

К. 10

1530-1730

 

 

10-15

 

10-16

К. 10

22

Хореографічний

« Фантазія»            (КПНЗ НБДЮТ)

Сничонкова О.Л.

14-20

т.з. 4

14-20

т.з. 4

 

14-20

т.з. 4

14-20

т.з. 4

15-19

т.з. 4

11-14

т.з. 4

23

«Євроклуб»

Черновол І.В.     (шк.. 22)

16-18

16-19

 

16-18

16-18

 

 

24

Екологічний

« Паросток»

Чорнобривець Т.С. (шк 25)

 

 

 

 

 

10-16

10-16

25

Військово-патріотичний

«Захисник Вітчизни» (шк. №16)

Шевченко О.В.    (шк. №21)

 

 

14-19

 

14-19

 

 

14-19

 

14-19

 

 

16-18

 

 

26

Ляльковий театр

Лендель В.М.  (шк.. №16)

 

15-19

 

14-19

 

 

 

27

Гурток  «Юний рятувальник»

Лисенко Т.Ю. (шк.. №5)

 

14-18

 

 

14-18

 

 

28

Вокальний «Гармонія»

Османова О.О. ( шк... № 13)

 

 

 

 

 

1330-1730

 

 

1230-1630

29

Хореографічний гурток «Перлинки»

Шаповал М.В. ( шк... № 20)

 

 

1615-1815

 

 

 

1615-1815

 

 

30

Вокальний гурток

Рублинська Т.М. (шк....№19)

1415-1615

 

1415-1615

 

1415-1615

12-14

 

 

Акомпаніатор

Розводовська І.В.(КПНЗ НБДЮТ)

 

14-20

14-16

14-20

14-20

 

 

 

Акомпаніатор

Зайцева Л.О.(КПНЗ НБДЮТ)

 

 

16-20

 

 

12-18

 

 

Акомпаніатор   (КПНЗ НБДЮТ)

Кур’янінов Ю.Г.

 

 

 

14-18

т.з. 1

 

 

 

 

12-18

т.з. 1

10-16

т.з. 1