КПНЗ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"

   





Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Звіт про роботу КПНЗ НБДЮТ у 2017-2018 н.р.

В  2017-2018 н.р. у закладі навчалося 1119 вихованців віком від 5 до 18 років. Позашкільна освіта у закладі здійснювалась за сьома напрямами роботи: художньо-естетичний (18 гуртків – 726 вихованців), туристсько-краєзнавчий (7 гуртків -84 вихованців), соціально-реабілітаційний (5 гуртків – 142 вихованців), гуманітарний (1 гурток – 26 вихованців), еколого-натуралістичний (1 гурток – 28 вихованців), спортивний (1 гурток – 43 вихованців), військово-патріотичний (1 гурток – 70 вихованців).  Організація діяльності гуртків, клубів здійснювалася відповідно до програм трирівневого навчання: початковий, основний та вищий. Груп початкового рівня – 58 , основного рівня – 23, вищого рівня - 13. Групи формувалися згідно Положення про позашкільний навчальний заклад, Статуту закладу та щорічного рішення педагогічної ради «Про комплектацію та наповнюваність навчальних груп». Середня наповнюваність груп становила 10-15 вихованців.

   У 2017-2018 навчальному році педколектив працював над проблемою «Соціалізація  особистості  засобами  сучасної позашкільної освіти».

По  цій темі проведено: педагогічні ради на теми: «Позашкільний навчальний заклад у вимірі нових соціально-педагогічних перспектив», «Формування патріотичних якостей вихованців в умовах позашкільного закладів»,  засідання методичних об’єднань: «Проектна діяльність у формуванні особистісних компетентностей засобами образотворчого мистецтва», «Хореографічне мистецтво в естетичному вихованні та творчому розвитку дитини», «Створення виховного простору, спрямованого на розширення можливостей компетентного вибору особистістю свого життєвого шляху», «Особистість та її індивідуальні особливості», «Виховання гуртківців у національних традиціях на заняттях туристсько-краєзнавчого направлення».

В КПНЗ НБДЮТ створено систему виховної роботи, яка полягає в залученні до активної культурно-масової діяльності всіх дітей міста згідно їх вікових особливостей.

Для дітей молодшого шкільного віку в КПНЗ НБДЮТ проведено:

-       Театралізована ігрова програма «Казковий світ дитинства»

-       Шоу-конкурс «Міс та Містер Першокласники»

-       Шоу-конкурс «Казкова принцеса»

-       Огляд-конкурс дитячої творчості «Біла Ворона»

-       Новорічні ранки та ігрові програми «Зимові розваги»

-       Новорічні казки «Таємниця горіха Кракатау», «Коник - горбоконик»

-       Конкурси малюнків

-       Ігрова програма «Наввипередки з літом» 

-       Виховний захід «Країна етикету»

-       Інтерактивна гра «Наш друг- світлофор»

Для дітей середнього шкільного віку:

-         Шоу-конкурс «Юні козачата»

-         Огляд-конкурс дитячої творчості «Біла Ворона»

-         Конкурси агітбригад екологічних, ЮІР та ДЮП

-         Фестиваль військової та патріотичної пісні

-         Брейн – Ринг

-         Чемпіонати «Що? Де? Коли?»

-         Конкурси малюнків

-         Гра-випробування «Червоний, жовтий, зелений»

-         Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

-         Виховний захід «Щедрий вечір, щедрівонько!»

-         Виховний захід з елементами тренінгу «Мої права та обов’язки»

Для  старшокласників:

-         Конкурси агітбригад екологічних, ЮІР та ДЮП, «Молодь обирає здоров’я» 

-         Огляд-конкурс «Біла Ворона»

-         Літературне свято «Собори наших душ»

-         Конкурси малюнків

-         Конкурс «Сміливі, сильні, мужні»

-          «Євроквест»

-         Конкурс «А я просто україночка»

-         Змагання з черлідингу

Протягом навчального року педагогічними працівниками закладу проведено 128  міських культурно-масових, інтелектуальних та розважальних заходів, в яких взяли участь понад півтори тисячі школярів міста.

Активними учасниками розважально-пізнавальних програм КПНЗ НБДЮТ є діти з багатодітних сімей, сироти, напівсироти, діти-інваліди. Працівниками закладу проведено вісім благодійних заходів.

Керівниками гуртків проведені розважально-пізнавальні програми, які допомагають залучити дітей до активного творчого життя закладу, та бесіди з метою профілактики правопорушень на теми:

-       Правила поведінки на дорозі

-       Правила протипожежної безпеки

-       Профілактика шкідливих звичок: паління, алкоголізм, СНІД

-       Правила безпечної поведінки вдома

-       Правила поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами

В 2017-2018 н.р. вихованці закладу привнесли  до скарбнички  перемог  грамоти та дипломи Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і міських конкурсів, а саме:

 

ЗРАЗКОВА ВОКАЛЬНА СТУДІЯ «РінСен»

1.  Обласний дитячо-юнацький фестиваль «Зефір»:

Диплом І місце – колектив

2.  Обласний фестиваль  «Музичне сузір’я України 2017»,:

Диплом лауреата І премії – Коковіхіна Ксенія.

3.  XXVII Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце»:

Диплом ІІ ступеня – Андрус Дарина

4.  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України»:

Диплом Гран-Прі – Ксенія Коковіхіна

5.  VIII Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Мелодія весни»:

Диплом лауреата І ступеня – Андрус Дарина, Журба Софія, колектив.

6.  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену 2018»,

Диплом лауреата І премії – Коковіхіна Ксенія

7.  ХІХ Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс народної творчості «Барвистий віночок»:

Диплом лауреата ІІ ступеня – Анастасія Фургало

ЗРАЗКОВИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ «ФАНТАЗІЯ»

1.  IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Берег талантів», м.Дніпро

Диплом Гран-прі – колектив

Диплом Лауреата І ступеня – Єлизавета Коваль

Диплом Лауреата І ступеня – Анастасія Борисова

Диплом Лауреата ІІ ступеня – Альона Семенова

Диплом Лауреата ІІІ ступеня – Анна Удовенко

 

2.  Міський огляд-конкурс дитячої творчості «Біла Ворона», м.Нікополь

Грамота «Естрадна хореографія» - колектив

Грамота ІІ місце - колектив

Грамота ІІ місце – Борисова Анастасія

Грамота І місце – Єлизавета Коваль

Грамота І місце – Альона Семенова

Грамота І місце – Ання Удовенко

3.  Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт»,

 м. Запоріжжя

Диплом Лауреата І ступеня – колектив

Диплом Лауреата І ступеня – колектив (вікова категорія v, естрадна хореографія)

Диплом Лауреата І ступеня – колектив(вікова категорія v, сучасна хореографія)

Диплом Лауреата І ступеня – колектив(вікова категорія ІІ, дитяча хореографія)

Диплом Лауреата ІІ ступеня – Єлизавета Коваль

Диплом Лауреата І ступеня – Анастасія Борисова

Диплом Лауреата І ступеня – Альона Семенова

Диплом Лауреата І ступеня – Анна Удовенко

4.  XV Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Щасливе дитинство у колі друзів» - 2017, м. Дніпро

Диплом Лауреата І ступеня – колектив

Диплом Лауреата І ступеня – колектив (старша вікова категорія)

Диплом Лауреата І ступеня – колектив( молодша вікова категорія)

Диплом Лауреата І ступеня – колектив( середня вікова категорія)

Диплом Лауреата ІІ ступеня – Єлизавета Коваль

Диплом Лауреата ІІ ступеня – Анастасія Борисова

Диплом Лауреата ІІІ ступеня – Альона Семенова

Диплом Лауреата ІІІ ступеня – Анна Удовенко

5. XVII  Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва «Білий лелека»

Диплом І, ІІ, ІІІ ступеня – колектив

6. Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва, м. Кривий Ріг

Диплом І, ІІ, ІІІ ступеня – колектив

7. VI Всеукраїнський фестиваль – конкурс мистецтва та творчості «Новорічна феєрія»

Диплом І, ІІ ступеня – колектив

Диплом Гран-прі - колектив

 

ЗРАЗКОВА ЦИРКОВА СТУДІЯ  «АЛЛЕ-АП!»

1.  Обласний юнацький фестиваль «Зефір»

Диплом І ступеня –  Воробйова Єлизавета.

2. Міжнародний фестиваль «Зірка»

Диплом І ступеня – Воробйова Єлизавета

Диплом ІІ ступеня – дует – Бекетова Ліна, Матюшенко Дар’я.

ЗРАЗКОВА ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ  «ДЕБЮТ»

1. Обласний конкурс читців «Майстерня слова», старша категорія нагороджена дипломом ІІ ступеня, молодша категорія нагороджена дипломом І ступеня, дипломом І ступеня нагороджена вихованка Трофімова Евеліна.

2. Обласний конкурс «Обдаровані діти – надія України»:

Диплом переможця – Калиниченко Олексій, Гармаш Єгор, Сухін Максим.

3. Обласний дитячо-юнацький фестиваль «Зефір»:

Диплом І місце: Трофімова Евеліна, Рудзик Кіра, Кашлюченко Яків.

4. Обласний фестиваль «Театральна мозаїка»:

Диплом «Краща акторська робота»: Кочуров Владислав.

5. XI міжнародний фестиваль пісні «Чорнобильські мотиви»:

Диплом лауреата ІІІ ступеня – колектив.

6.V відкритий міжнародний фестиваль – конкурс театру та мистецтва слова «Золотий пегас»:

Диплом І ступеня – Трофімоваа Евеліна, Рудзик Кіра, Кашлюченко Яків.

Диплом Гран-Прі – колектив.

7. Міжнародний фестиваль «Зірка»:

Диплом лауреата ІІ ступеня – колектив.

Диплом лауреата ІІ ступеня – Лещук Софія, Чернявський Іван.

Диплом  лауреата І ступеня - Трофімоваа Евеліна, Рудзик Кіра, Кашлюченко Яків.

8. Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»:

Диплом за ІІІ місце – колектив.

ЗРАЗКОВА ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ  «ВЕЛИКА ПЕРЕРВА»

1. XXIX фестиваль театральних прем’єр «Чародій збирає друзів»:

Диплом лауреата - колектив

2. Обласний фестиваль дитячих театральних колективів «Театральна мозаїка»

Диплом «Краща акторська робота» - Симчук Вікторія, Лагутін Іван.

Диплом Гран-Прі – колектив.

3. Міжнародний дитячий фестиваль мистецтв «Кришталева мрія»:

Диплом – Чернявська Вероніка.

ЗРАЗКОВИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ «ВАЛЕРІЯ»

1.  Обласний дитячо-юнацький фестиваль «Зефір»:

Диплом ІІ місце– колектив

2.  VIIІ Чемпіонат України серед танцювальних колективів

Грамота І  місце – колектив

Грамота ІІ місце – колектив

3. XXVII Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва «Білий лелека»

Диплом І ступеня - колектив «старша група»

Диплом ІІ ступеня  – колектив «середня група»

Диплом ІІІ ступеня – колектив «молодша група»

СТУДІЯ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ЕКШН»

Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості "Сузір’я талантів»

Диплом Лаурета І ступеня – Маркевич Софія, Мезенок Софія

Диплом Лауреата І ступеня – колектив (старша група, сучасна хореографія)

Диплом Лауреата І ступеня – колектив (старша група, естрадна хореографія)

Диплом Лауреата ІІ ступеня – колектив (молодша група, дитяча хореографія)

Диплом Лауреата ІІІ ступеня – колектив (молодша група, естрадна хореографія)

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «ОРІОН»

1. Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю "Надежда, Вера, Любовь",

м. Запоріжжя

Диплом Лаурета І ступеня – колектив (2 естрадний танець)

Диплом Лаурета І ступеня – колектив (3 естрадний танець)

Диплом Лаурета ІІ ступеня – колектив (1 естрадний танець)

2.                                                                          Міський огляд-конкурс дитячої творчості «Біла Ворона 2017»

Диплом  ГранПрі – колектив молодша група

Диплом  І місце – колектив молодша група( естрадний танець)

Диплом  І місце – колектив старша група ( сучасна хореографія)

3.                                                                          VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Весіння Феєрія», м.Дніпро

Диплом  ГранПрі – колектив

 

ГУРТОК  «ЛОЗОПЛЕТІННЯ»

1. Обласний конкурс «Знай і люби свій край»

 Грамоти призерів – Філіпенко Дмитро, Токарчук Ганна, Поцепух Антон, Снєгуров Даніїл, Шкутенко Герман.

2. Обласний конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

 

КЛУБ  «ЮНІ ІНСПЕКТОРИ РУХУ»

Обласний фінал ХХХХІ Всеукраїнського зльоту-конкурсу команд

 ЮІР-2017, м. Дніпро

Диплом лауреата

 

СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНИЙ ГУРТОК

Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді,  м. Дніпропетровськ

         Диплом за ІІ місце в загальному заліку

         Диплом за ІІІ місце на дистанції «Смуга перешкод»

 

ЕКОЛОГІЧНИЙ  ГУРТОК «ПАРОСТОК»

ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України:

Диплом ІІ місце – Леонова Анна

Диплом ІІІ місце – Богданов Данило

Диплом ІІІ місце – Дідора Євгенія

 

СТУДІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА  «АРТ-СТУДІЯ»

1.       V Відкритий міський художньо – літературний конкурс «Край п’яти січей»

      Диплом  (відзнака журі) за «Панорамне бачення композиції» - Баклажов Іван

2.       Міський етап конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Грамота І місце – Тригуб Дар’я

Грамота ІІ місце – Лебідь Марія

Грамота ІІІ місце – Сосновська Емілія

3.       Міський конкурс малюнків до Дня Святого Миколая

Грамота ІІ місце – Тригуб Дар’я

Грамота ІІІ місце – Міщенко Олена

4.       Міський конкурс малюнків «Різдвяні свята»

Грамота ІІ місце – Лебідь Марія

5. Обласний конкурс «Прикрашання різдвяного дідуха»

Грамота ІІ місце – Тригуб Дар’я

6. Обласний конкурс «Чорнобильська палітра»

Грамота І місце – Міщенко Олена

7. Міжнародний конкурс «Країна з синьо-зеленими очима»

Грамота І місце – Тригуб Дар’я

Грамота ІІ місце – Міщенко Олена

В практику роботи закладу ввійшли щорічні звіти перед батьками, які проходять у формі виставок, концертів.

Успіхи виконавців Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості постійно висвітлюються в онлайн виданні «Говорящий Никополь» , інтернет-форумі «Освітянський вісник» та на сайті закладу.

Випускникам щороку видаються свідоцтва про позашкільну освіту за певним напрямком діяльності. У 2017-2018 н.р. видано 24 свідоцтва про позашкільну освіту.

Кращі напрацювання педагогів закладу подаються на обласні педагогічні ярмарки, виставки-презентації. Сучасні педагогічні технології в системі  роботи педагогічного колективу закладу базуються на новітніх технологіях та кращому досвіді роботи позашкільних закладів України.

    До методичної скарбнички КПНЗ НБДЮТ ввійшли такі заходи, проведені педагогами закладу:

-

Відкрите заняття «Міський фестиваль-конкурс військової та патріотичної пісні, присвячений 73 річниці визволення України від фашистських загарбників»;

-

Школа зразкового колективу «Напрацювання у дітей таких якостей як виворотність та гнучкість за допомогою партерної гімнастики»;

-

Відкрите заняття «Традиції та звичаї українського народу. Народознавство»;

-

Майстер-клас «Інтонаційна робота над вертикальним строєм ансамбля. Тенденційний підтекст вокальної інтонації»;

-

Тренінгове заняття «Протидія дитячого насилля» (до Міжнародного тижня боротьби з насиллям);

-

Відкрите заняття «Партерна гімнастика, як засіб розвитку і вдосконалення природних фізичних даних дітей»;

-

Відкрите заняття «Козацький вишкіл»;

-

Відкрите заняття «Партерна гімнастика на середині залу»;

-

Семінар-практикум для відповідальник за ТКР в ЗНЗ «Оформлення робіт на Всеукраїнські експедиції, обласні конкурси. Звіти з ТКР»;

-

Майстер-клас «Класичний танець, як засіб формування виконавської культури у хореографічних колективах»;

-

Відкрите заняття «Роль краєзнавства у вивченні культури, походження духовних витоків міста та рідного краю»;

-

Школа зразкового коллективу «Довіра та уважність в роботі над образами у виставі»;

-

Відкрите заняття «Військово-патріотична підготовка»;

-

Інтелектуальна інтерактивна гра «Відкрий для себе Європу»;

-

Відкрите заняття «Світ захоплень. Хобі. Мандри. Ігри»;

-

Відкрите заняття «Міс та Містер першокласники»;

-

Відкрите заняття «Елементи класичного екзерсису біля станка»;

-

Відкрите заняття «Початкові кроки у створенні тембрового ансамблю»;

-

Школа зразкового колективу «Основні жанри циркового мистецтва»;

-

Майстер-клас «Ігри-тренінги з акторської майстерності».

   Одним із пріоритетних напрямків роботи методичної служби є робота з молодими спеціалістами, діяльність яких знаходиться постійно у полі зору адміністрації. З цією метою на базі закладу працює школа молодого педагога, за кожним молодим керівником закріплені педагоги-наставники. Засідання школи молодого педагога проводились у формі доповідей, круглих столів, диспутів, майстер-класів. Педагоги-наставники з завідуючою методичним відділом:

-       ознайомили членів школи із основними формами і методами роботи гуртків;

-       провели з молодими спеціалістами консультації щодо навчально-виховної і методичної роботи;

-       підвищили професійний і фаховий рівні шляхом систематичного проведення з молодими педагогами відкритих занять різного характеру;

Упродовж  року  проведено  низку заходів з підвищення  рівня  самоосвіти викладачів: групові та  індивідуальні  інформаційні години з новинок періодичної  преси  за темами: «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості», «Досвід інших позашкільних  закладів», «Розвиток  творчої особистості  дитини».  Інформаційна  база  методичного кабінету    постійно  оновлюється  та  поповнюється  тематичними матеріалами на  допомогу  педагогам  закладу.

          КПНЗ НБДЮТ виступає координатором діяльності шкільних учнівських об’єднань, органів учнівського врядування, які входять до клубу старшокласників «Лідер». Президенти шкіл та їх активи організовують та координують діяльність комісій в школі за програмами: «Лідер», «Інтелект», «Турбота», «Молодша зміна», «Креатив». Проводять ділові ігри, тренінги, круглі столи, що дає можливість обмінюватись досвідом з товаришами інших навчальних закладів. Основним напрямком роботи клубу на наступний навчальний рік є підготовка та організація діяльності президентів, їх активів на створення ситуації успіху за допомогою конкурсних програм, ділових ігор, тренінгів та дебатів.

        Краєзнавство пропагується закладом у проведенні міських та участі у обласних етапах туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий Колобок», участі в акціях та експедиціях обласного та Всеукраїнського значення.

        Сабаніна Лариса Михайлівна, керівник краєзнавчого гуртка, постійний учасник обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий Колобок», вихованці краєзнавчого гуртка під керівництвом Оласюк Н.А. постійні учасники Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

Керівники краєзнавчих гуртків закладу беруть участь у різноманітних заходах, які проводить КЗ «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» ДОР» та ДОІППО: семінарах-практикумах, круглих столах, презентаціях проектів, вебінарах.

Коломієць Сергій Миколайович,  керівник спортивно-туристичного гуртка, постійний учасник обласних спортивно-туристичних змагань, походів, експедицій Всеукраїнського значення.

В  Чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді»  вихованці спортивно-туристичного гуртка Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості посіли ІІ місце в загальному заліку.

       12 травня 2017 року на базі КЗ "НСЗШ №22" - відбулись інтелектуальні змагання "Euro Quiz "серед учнів старшої класів. Тема гри : "Європа та  країни ЄС" . Питання стосувались культури, історії, традицій відповідно до тематики гри. Гра організована євроклубом "СКІФ" - Будинку дитячої та юнацької творчості.  Глядачі в залі мали можливість перевірити свої знання та дізнатися новеньке для себе про Європу. Всі учасники інтелектуальної гри отримала подарунки від представництва ЄС в Україні.

Також на сайті "Урок ЮА" розміщена методична розробка заходу "Інтелектуальна гра" - "Euro Quiz ", розроблена керівником клубу Черноволом І.В.

Протягом 2017 року , представництвом ЄС в Україні проводився конкурс "Проектів  серед  Євроклубів України"  , клуб "СКІФ" став учасником конкурсу, та отримав подяку "за реалізацію проекту " - "Міський ЄвроКвест",  також клуб отримав цінні подарунки від ЄС в Україні.

З 8 по 12 травня 2017 в навчальних закладах міста  проходив Європейський тиждень. Під час цього тижня проведені заходи:

- Виховна година «Європа – наш спільний дім».(5-11 кл.).

- Вікторина «Знай про Європу більше» (6 -8кл.).

- Конкурс на кращого знавця історії європейського союзу (10 -11кл.).

- Конкурс малюнків «Ми - європейці» (5 - 8кл.).

- Віртуальні подорожі до країн Європи ( 6-9 кл.)

- Брейн-ринг «Традиції країн Європейського Союзу» (10-11кл.).

- Диспут  "Сучасна Європа" (9-11 кл.).

- Ярмарок креативності «Європейська кухня» (5 - 9кл.)

- Круглий стіл «Європейський Союз : шляхи співпраці» (10 – 11 кл.)

- Фотоконкурс «А ми були в Європі» ( 5-11 кл.)

Протягом 2017 року, представництвом ЄС в Україні проводився конкурс проектів євроклубів України. Вихованці гуртка «Євроклуб» стали учасниками конкурсу, отримавши подяку за втілення проекту «Міський Євроквест» та цінні подарунки від представництва ЄС в Україні.

Вихованка гуртка Чміль Валерія отримала ІІ місце в номінації «До європейської спільноти через дослідження традицій і звичаїв народів світу» обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий колобок – 2017».

    До святкування Дня Європи в Україні  учасниками євроклубу  «СКІФ» організовано та проведено інтелектуальну гру «Euroquiz» серед учнів 10 та 11 класів.

    Протягом навчального року вивчалась система роботи педагогічних працівників, які підлягали атестації у 2017-2018 н.р. Шевченко О.В., Черновол І.В., Губанова А.М., Ковальська І.О., Сничонкова О.Л., Поваренко С.Є., Оласюк Н.А., Маковська Г.О., Лисенко Т.Ю., Чорнобривець Т.С. підтвердили відповідність посаді та певного тарифного розряду, згідно їх заяв. За результатами атестації Ковальській І.О., Сничонковій О.Л., Оласюк Н.А., Поваренко С.Є, Губановій А.М.  підтверджено 12 тарифний розряд, Маковській Г.О., Лисенко Т.Ю., Черноволу І.В. , Чорнобривець - 11 тарифний розряд, Шевченку О.В. – 10 тарифний розряд.

         Творчі колективи нашого закладу посіли призові місця в обласному конкурсі дитячої художньої творчості серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Моє Придніпров’я».

При всіх досягненнях педагогічного колективу КПНЗ НБДЮТ в роботі позашкільного закладу відмічалися деякі недоліки:

-     недостатня увага приділяється впровадженню у навчально-виховний процес новітніх інформаційних технологій;

-     досвід роботи закладу слабо пропагується і узагальнюється.

Виходячи з вищевказаних недоліків і завдань у 2017 – 2018 н.р. необхідно:

-     ретельно аналізувати роботу кожного гуртка;

-     активізувати роботу з дітьми, що потребують педагогічної уваги;

-     залучати до гурткової роботи дітей пільгових категорій;

-     кожному педагогічному працівнику впровадити в практику сучасні інноваційні технології, які забезпечують компетентнісний підхід до навчально-виховного процесу;

-     кожному педагогічному працівнику продовжити роботу по накопиченню навчально-методичних матеріалів;

-     приділяти значну увагу підвищенню професійного рівня педагогічних працівників закладу шляхом самоосвіти, навчання в вузах, роботи над індивідуальними проблемами, участі в роботі методичних об’єднань та курсової перепідготовки;

-     у питанні формування здорової та повноцінної особистості працювати у тісному взаємозв’язку з освітніми, медичними, культурними, громадськими і державними установами;

-     посилити рівень підготовки педагогів у застосуванні інформаційних та інноваційних технологій у педагогічному процесі.

Ліквідація вказаних недоліків та виконання намічених завдань будуть сприяти реалізації в закладі основних напрямків роботи, визначених нормативно-правовим актами.

У 2018-2019 н. р. педагогічний колектив працюватиме над проблемою «Stem – освіта: проблеми та перспективи».

В процесі роботи над проблемою планується працювати за основними напрямками Stem – освіти. Це дозволить сформувати у вихованців найважливіші характеристики, які визначають компетентного фахівця.

В процесі роботи над проблемою планується здійснити вибір використання методів педагогічної корекції для вирішення актуальних проблем виховання та реалізації індивідуального підходу до вихованців, використання інноваційних освітніх технологій для формування цілісного світогляду, соціальної компетентності та громадської активності вихованців.

Роботу з кадрами в 2018 – 2019 н.р. необхідно спрямувати на підвищення рівня психолого-педагогічної культури та фахової майстерності, запровадження педагогічних стратегій та інноваційних навчально-виховних технологій, спрямованих на розвиток соціальної компетентності учасників педагогічного процесу, що забезпечує максимально сприятливі умови для самореалізації кожної дитини у творчому середовищі, збільшення кількості випускників, що обрали професію, яка в найбільшій мірі відповідає їхнім здібностям.

    Особливу увагу зосередити на питаннях національно-патріотичного виховання учнівської молоді, взявши за основу Концепцію національно-патріотичного виховання, створювати сприятливе середовище для виховання національно свідомого громадянина, патріота своєї держави.

    Взагалі 2017-2018 н. р. був цікавим та результативним.

 Відвідуючи різноманітні гуртки КПНЗ НБДЮТ діти набувають нових знань, умінь та навичок. Наші вихованці завдяки участі в масових заходах постійно спілкуються між собою, знаходять нових друзів та стають єдиним колективом міста Нікополя.

Отже, насичена різнопланова діяльність Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості дозволяє впевнено стверджувати , що на сучасному етапі багатопрофільний позашкільний навчальний заклад користується великим попитом та дійсно відіграє роль центру соціокультурного життя в місті, є «живою структурою», що знаходиться в процесі постійного розвитку та вдосконалення.