КПНЗ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"

   






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум

Розклад занять гуртків

Розклад  занять  гурткiв  КПНЗ НБДЮТ (2019-2020 н.р.)

на період літніх канікул

 

 

 Назва  гуртка  та  керiвник     

Понедiл.

Вiвторок

Середа

  Четвер

П’ятниця

  Субота

Недiля

1

Образотворчого мистецтва «Акварелі»        (шк. №20)

Буцонь М.В.   

                            (КПНЗ НБДЮТ)

 

 

1000-1600

к.5

1000-1400

 

 

 

1000-1600

к.5

1000-1400

 

 

 

 

2

Студія сучасного танцю «Оріон»

Гетьманенко М.В. (шк. №6)

0900-1500

0900-1400

0900-1500

0900-1400

 

 

 

3

Хореографічний ансамбль

«Валерія»

Горбаненко М.М. (шк №20)

 

1100-1600

 

 

1400-1900

 

 

1100-1600

 

 

1400-1900

 

 

1100-1500

 

 

 

 

 

4

Циркова студія

«Алле-Ап!»

Губанова А.М.   (КПНЗ НБДЮТ)

1500-1800

т.з. 1

 

1400-1900

т.з. 4

1500-1800

т.з. 1

1500-1900

т.з. 1

 

1400-1900

т.з. 4

5

Гурток

«Орієнтир»

Жерелєй Ю.О.    (КПНЗ НБДЮТ)

 

1000-1400

 

1000-1500

 

 

 

6

Вокальна студія

« РінСен»

Ковальська І.О. (КПНЗ НБДЮТ)

 

1000-1600

т.з. 3

1000-1600

т.з. 3

1000-1600

т.з. 3

1000-1600

т.з. 3

1000-1600

т.з. 3

 

7

Плетіння та аплікація соломкою

Коломієць О.В. (школа-інтернат «Гармонія")

1000-1400

1000-1400

1000-1400

1000-1400

1000-1400

 

 

8

Спортивно-туристичний

Коломієць С.М.  (шк №23)

1000-1200

 

1000-1500

 

 

900-1400

 

9

Моделювання       

 іграшок - сувенірів

Колотій В.В.      (КПНЗ НБДЮТ)

 

1000-1600

      к. 9

 

1000-1500

    к. 9

 

1000-1600

к. 9

 

1000-1500

к. 9

 

1000-1500

к. 9

 

 

10

Театральна студія

«Велика перерва»

Лагутіна І.В.      (КПНЗ НБДЮТ)

 

0900-1500

к.7

1100-1400

к.7

1400-1700

к.7

0900-1500

к.7

900-1500

к.7

 

11

Ляльковий театр

Лендель В.М.

                            (КПНЗ НБДЮТ)

 

1100-1500

 

 

1100-1500

 

 

 

 

 12

Гурток  «Юний рятувальник»

Лисенко Т.Ю. (КПНЗ НБДЮТ)

 

1000-1400

 

1000-1400

 

 

 

13

Студія сучасного танцю «Екшн»

Малява Г.А.        (шк. № 23)

 

1000-1600

1000-1500

1000-1600

1000-1600

 

 

 

Назва  гуртка  та  керiвник

Понедiл.

Вiвторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Недiля

14

Шаховий клуб      (шк. № 8)    

Носенко С.А.   

                            (КПНЗ НБДЮТ)

 

      

                            (шк. № 12)    

 

1000-1300

 

1000-1200

 

1300-1600 к. 6

 

 

 

 

1400-1700 к. 6

 

1000-1300

1000-1300

 

 

 

 

 

 

 

1000-1300 к. 6

 

 

 

 

1400-1700 к. 6

 

1000-1300

15

Хореографічний

«Фантазія»

Поваренко С.Є. (КПНЗ НБДЮТ)

1700-2000 т.з. 4

1400-2000 т.з. 4

 

1700-2000 т.з. 4

1400-2000 т.з. 4

1000-1800 т.з. 4

1000-1100 т.з. 4

16

Клуб «Лідер»  

Пустовар А.А.   (КПНЗ НБДЮТ)

 1000-1400

к. 6

 

 

1000-1400

к. 6

 

 

 

17

Вокальний гурток «Камея»

Розводовська І.В(КПНЗ НБДЮТ.

1000-1600 к. 12

 

1000-1400 к. 12

 

 

1000-1600 к. 12

 

18

Вокальний гурток

Рублинська Т.М. (шк. №19)

1500-1700

 

 

1500-1700

 

1100-1500

 

19

Театральна студія

« Дебют»

Саллінен І.В.     (КПНЗ НБДЮТ)

 

1200-1700 к.10

 

 

 

 

1200-1700          к.10

 

1000-1600

к.10

 

 

1000-1500

к.10

 

1000-1500 к.10

20

Хореографічний

« Фантазія»           (КПНЗ НБДЮТ)

Сничонкова О.Л.

1400-2000 т.з. 4

1700-2000 т.з. 4

 

1400-2000 т.з. 4

1700-2000 т.з. 4

1300-1900 т.з. 4

1100-1400 т.з. 4

21

Краєзнавчий    

«Краєзнавці-екскурсоводи» Хижняк В.В.     (КПНЗ НБДЮТ)

 

1330-1730

к.9

 

1330-1730

к.9

1400-1600

к.9

 

 

22

«Євроклуб»

Черновол І.В.     (шк. №22)

1600-1800

1600-1900

 

1600-1800

1600-1800

 

 

23

Екологічний

« Паросток»

Чорнобривець Т.С. (шк. 21)

1000-1200

1000-1200

1000-1200

1000-1200

1000-1200

1000-1200

 

24

Хореографічний гурток «Перлинки»

Шаповал М.В. ( шк. № 20)

 

1700-1900

 

1700-1900

 

 

 

25

Військово-патріотичний

«Козацький десант» (шк. №16)

Шевченко О.В.   (шк. №21)

 

 

1400-1900

1400-1900

 

 

1400-1900

1400-1900

 1600-1800

 

 

26

Акомпаніатор   (КПНЗ НБДЮТ)

Кур’янінов Ю.Г.

 

 

 

 

1400-1800

т.з. 1

 

 

 

 

1200-1800

т.з. 1

1000-1600

т.з. 1

27

Акомпаніатор

Розводовська І.В.(КПНЗ НБДЮТ)

 

1000-1600

т.з. 3

1400-1600

т.з. 3

1000-1600

т.з. 3

1000-1600

т.з. 3